Kontakt oss


For generelle henvendelser kan Justivalen kontaktes på justivalen@juristforeningen.no.

Dersom man har spørsmål til konkrete områder, bes man om å kontakte det aktuelle styremedlemmet. Se oversikten over Justivalstyret 2016-2017 for å se oppgavefordelingen.

 

Justivalsjef – Kristine Valberg Nyegaarden
E-post: sjef@justivalen.no
Tlf: 957 82 361.

 

Spons- og Profileringssjef – Sofie Rekkavik
E-post: profileringssjef@justivalen.no

 

Økonomisjef – Ida Marie Trætli
E-post: okonomisjef@justivalen.no

 

Bookingsjef – Sondre Skalleberg
E-post: bookingsjef@justivalen.no

 

Arrangementsjef – Berit Aamodt
E-post: arrangementsjef@justivalen.no

 

Administrasjonssjef – Ingrid Solberg Jørgensen
E-post: administrasjonssjef@justivalen.no

 

Fagsjef – Elisabeth Clark
E-post: fagsjef@justivalen.no